Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı

Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı

Hacılar Zinde Gençlik Spor Kulübü olarak Ihlara Vadisi gezimizi başarıyla tamamladık.

31 Ekim 2015 Cumartesi günü üniversite öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz gezimiz, ilk olarak Aksaray AKÇED'i ziyaretimiz ile başladı. AKÇED ziyaretimizin ardından Somuncu Baba külliyesini  gezdik. Buradan sırasıyla Selime Katedrali, Ihlara Vadisi, Kızıl Kilise ve Camii Kilise'yi ziyaret ettik.

Kulüp olarak bizleri ağırlayan ve her türlü desteğini esirgemeyen AKÇED yönetici ve gönüllülerine, katılan tüm gençlerimize teşekkür ediyoruz.

Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı Ihlara Vadisi Gezisi Başarıyla Tamamlandı

Burada paylaş :
Anasayfa'ya geri dön

FAALİYETLERİMİZ

MERKEZİ REKLAM