Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı

Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı

Hacılar Zinde Gençlik Spor Kulübü olarak her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Üniversiteliler Buluşması şubat ayında da başarıyla tamamlandı.

25 Şubat 2016 Perşembe günü Nezih Kültür Merkezinde gerçekleştirilen buluşmaya yoğun bir katılım oldu. Buluşma Eyüp Çor'un "Kur'an ve Sünnet Işığında Bir Gençlik" konulu sunumuyla gerçekleştirildi. Buluşma da ayrıca şehitlerimiz için Kur'an okunup, dua edildi.

Buluşmaya katılan tüm üniversiteli genç kardeşlerimize ve hocamıza teşekkür ediyoruz...

Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı Şubat Ayı Üniversiteliler Buluşması Başarıyla Tamamlandı

Burada paylaş :
Anasayfa'ya geri dön

FAALİYETLERİMİZ

MERKEZİ REKLAM